| Alexutz112 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu serverul meu de CS 1. 6. Nu stiu cum sa il actualizez.
Cand intru in server imi apare "Your server is out of date, and will not be listed on the master server until you restart.
Do you wish to shut down now?"
Daca ii dau "da" se opreste serverul si cand intru din nou face la fel, iar daca ii dau "nu" nimeni nu poate intra sa joace.
Spuneti-mi si mie ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Speedy23 a răspuns:

Dar nu iti merge sv pentru ca poate ai ip dinamic si nu merge doar pe ip static [asa a fost si la mine ] ia-ti ip static si 100% merge

| Alexutz112 explică (pentru Speedy23):

Cum imi iau IP static.

| Alexutz112 explică (pentru Speedy23):

Cum imi iau IP static?