| Razvanboy17 a întrebat:

Salut TPU: Am si eu o problema la pc am un joystick usb si cand il bag in usb imi arata la device manager unknown device ce sa fac ca nu stiu cum sa il fac...dau fundawinking

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Vezi ce model e si cauta driverul pe net.

| Razvanboy17 explică (pentru Andrei7520152):

M-am uitat are driver pentru a vibra ata in rest nu are driver sad

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Razvanboy17):

Idk. incearca la alt calc, cu alte sisteme de operare, fi sigur ca nu e joystick-ul de vina

| Razvanboy17 explică (pentru Andrei7520152):

E nou joystick-ul am am mai jucat pe el dar ieri mi-am formatat pc-ul si nu mi-l mai citeste acum

| gelu1970 a răspuns:

Daca ai w7 sau w8 folosind windows update cred ca o sa gasesti driver. in cazul in care ai xp sau prin windows update nu gasesti driver, foloseste un program tip driver genius.