| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema la pc, mi-am instalat windosu si nu mai am sidiu de la placa grafica si imi merge pc foarte greu in reluare, vreau si eu un link de descarcare la progrmu ala pentru placa grfica(placa video)
va rog mult cami merge pc forte greu cine imi imi da programu ii dau funda

2 răspunsuri:
| TheJoker777 a răspuns:

Downloadeaza un driver de pe net...(depinde de ce placa ai) stiam un site de drivere de placi nVIDIA da l-am uitat... incearca sa cauti pe gugal

| Crizty a răspuns:

Pai cum fac sa aflu ce placa am? ca nu prea stiu