| Adam_Beat_1997 a întrebat:

am si eu o problema la perfect world international... bun am zis sa incerc si eu jocul dar dupa ce imi fac cont imi zice in continu sa schimb parola straight face De ce? am schimbat cred ca de 10 ori si tot asa imi zice...

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Daca iti zice asa mereu inseamna ca parola trebuie foarte securizata. Incearca sa pui o parola compusa din litere, cifre si daca se poate caractere speciale (@,., #,$,%,^ etc.). Succes!

| An0oNim0uS a răspuns:

Poate te referi la: atunci cand vrei sa-ti faci cont iti zice ca pw nu e buna incearca ca pw sa includa si nr sau litere mari...