| NewLegend a întrebat:

am si eu o problema maree si nu stiu care este rezolvarea.
la pc imi apar tot felul de lini pe ecran asta nu ma deranjeaza dara nu s-ar intampla urmatoarea chestie:cand intru pe jocuri orce joc imi apar forme culori lini albe prosti pe tot locul si am si lag. aceasta problema o am de ceva timp dar tot s-a rezolvat si iar s-a stricat de la sine nu stiu care este problema. daca ma puteti ajuta. windowsul l-am reinstalat iar dupa instalare a mers bine cam 2 saptamani si dupa iar sa defectat ajutor mersi dau funda + vot

1 răspuns:
| Weakezor a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar cred ca e hard-ul. daca stingi pc-ul din buton in timp se strica si o sa ai probleme in rularea oricarui joc. Cat despre linii cred ca e placa video defecta.