| xXHrun3sXx a întrebat:

am si eu o problema unrgenta va rog frumos sa ma ajutati...din greseala am descarcat un joc virusat cu trojan sau ce pacat avea...si dintr-o data mi s-a oprit firewallul la windows(am windows 8.1)si cand l-am scanat (cu McCafee) mi s-a spus ca nu am nici un virus si cand resetez pc.ul imi arata cv eroare cu Adobe in program data in partitia C si nu am acolo nici un program data si nici un adobe.Nu imi puteti spune va rog eu frumos cum sa scap de eroare si sa pornesc inapoi firewallul?

Scuzati Categoria

1 răspuns:
| razvyaga a răspuns:

Downloadeaza MalwareBites. Si dai scan la tot PC. Cand gaseste sterge orice fisier gasit de el din meniul de la antivirus.