| Alex13Alex a întrebat:

am si eu Wrestling WWE total edition si la hardcore nu stiu cum sa ma urc pe scara sau sa fug si sa sar de pe scaun si cum sa dau swanton bomb cu Jeff Hardy.

Răspuns Câştigător
| vali1616 a răspuns:

Daca este pe pc normal ca nu poti sa urci pe scaune sau scari. Ca sa dai Special move cu oricare caracter e foarte simplu:
1.Asigurate ca multimea te aclama adica bara de jos straluceste in favoarea ta.
2.De obicei cele mai multe Special move se dau cand adversarul este ametit si atunci il prinsi si apesi pe tasta A & S in acelasi timp iar daca ai controalele setate pe Key 2 atunci l & k parca