| Motamare1 a întrebat:

Salut, TPU. Am terminat si eu GTA V- Story Mode pe ps3. si vreau sa stou daca mai pot face ceva pe el. misiuni noi. chestii de.astea. intelegeti voi. dau funda❤

Răspuns Câştigător
| PedoBunny a răspuns:

Incearca GTA Online, ai multe de facut acolo happy

| Motamare1 explică (pentru PedoBunny):

Am sa incerc, mersi

| PedoBunny a răspuns (pentru PedoBunny):

Daca vrei jucam impreuna, ma poti contacta pe privat =)

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Mai termina-l inca o data happy Daca nu fa misiunile secundare, gaseste toate obiectele de colectie ( Spaceship Parts, Nuclear Waste, Unique Stunt Jumps, Strangers and Freaks ), cumpara tot, fa toate misiunile 100%, vezi cat poti rezista cu 5 stele.

| Motamare1 explică (pentru N0xEterniS):

Is plictisitoare misiunile alearolling on the floor...