| edytza1 a întrebat:

am tot gasit fel si fel de firme de hosting pentru serverul meu de metin2 ( care nu-l pot deschide pentru ca) :
-Nu gasesc o firma buna.
-Nu am server file (original).
Deci, am postat aceasta intrebare pentru urmatoarele lucruri:
1. Vreau sa-mi spune-ti o firma de hosting buna, de incerede( va rog nu fi-ti tepari ca nu suporT), care sa fie la un pret avantajos si daca se poate sa aiba si urmatoarele chestii :
1. Sa ofere domeniu.com /.ro (gratuit la instalarea metinului).
2. Daca se poate, sa aiba si suport gratuit (suport >= adica sa-mi faca ei server file si toate cele la server dupa placul meu)
Aa, da, era sa uit, mai am nevoie si de cineva care sa-mi faca server file-u sau clientu ala, dar cineva priceput care sa stie foarte bine, nu vreau un ratat care nici sa joace nu stie, deci, va rog mult ajutati-ma cu astea! Cu respect [GM]EdIooX

1 răspuns:
| Apostol_Andrei_1998 a răspuns:

Andrei_fotbal49 id meu sunt hoster, cu super ofertewinking