| anonim_4396 a întrebat:

-Salut TPU! Am un ANUNT! MIAM FACUT NEED FOR SPEED WORLD! si am nevoie de prieteni romani; asa ca cine vrea sa-mi fie prieten sa ma contacteze in NFS WORLD pe numele SUPERMANMARIAN(acesta este numele meu in joc)dar daca ma vreti la prieteni v-as ruga sa-mi dati si numele voastre nfs world aici pe TPU ca sa il stiu pentru orice eventualitate! ORICUM voi accepta orice cerere de prietenie!

SI BINEINTELES le puteti spune si prietenilor vostri care mai joaca de mine si pana la urma ne putem imprietenii!

-Va multumesc frumos!
-Dau funda primului raspuns VALID!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si eu joc NFS World pe Chicane, US cauta-ma si adauga-ma la prieteni, am numele AQUIMOS, hai la o cursa big grin

Bft!

| Rusu_Marian_2001 a răspuns (pentru Jipa95):

-Tiam dat cerere mrs pentru raspuns(numele tau)!

-Mai astept in continuare raspunsuri(nume)!