| Randyfann008 a întrebat:

am un calculator care are windows 7, placa video 8500 gt nVIDIA,procesor de 3, 6 si rami 2 gb.Am jocul world racing 2 si cand merg cu masina daca ma uit atent la stalpi,la case,depinde ce e pe harta,da lag,dar numai daca ma uit atent la stalpi etc. asa merge foarte bine, ce ziceti am o problema cu calculatorul?

Răspuns Câştigător
| AntiHero a răspuns:

Probabil e un bug, incearca cu setarile pe low sa te uiti, iar daca ai lag inseamna ca e de la joc. Si totusi de ce ai vrea sa te uiti atent la un stalp? laughing