| Andrei52 a întrebat:

Am un canal de Youtube pe care postam minecraft si nu am mai postat de ceva timp... acum vreau sa ma reapuc de postat si nu as vrea sa mai postez minecraft pentru ca nu prea prinde la public. Imi puteti recomanda niste jocuri faine care merg si pe un calculator mai slabut? placa video: GeForce GT 710M si procesor: Intel Pentium B960. !

Răspuns Câştigător
| Spanzurel a răspuns:

Salut! Eu am un raspuns la intrebarea ta si acela este ca ai puteam sa te apuci de ceva serie de walktrugh dintr-un joc ceva mai greu prenru ca lumea se va bloca la un nivel sigur si o sa caute cum sa treaca acum asta e alegera ta pentru ca degeaba ai mult feed back pentru ca youtubeul din Romania nu prea e ok.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Jocurile nu merg la public! Cine e prost sa se uite cum te joci tu? laughing
Se uita doar cand nu poate trece de un nivel si atat. Pune orice altceva si vei vedea ca vei avea mai multe like-uri si vizionari dact cu jocurile! happy