| RAULITOO28 a întrebat:

Am un cont de steam pe un calculator, recent mi-am luat laptop și mi-am pus si pe laptop contul meu de steam cand intru pe el salvarile de la jocuri si screen shot-urile nu sunt. Am intrat pe calculator si acolo sunt. Mă puteți ajuta să le am si pe laptop salvarile. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Nu se poate, decat daca jocurile respective au steam cloud. Daca au steam cloud, nu trebuie sa faci nimic, se descarca salvare automat. Indata ce tu intrebi, probabil jocurile respective nu suporta steam cloud, deci va trebui sa le copiezi manual din Documents.
Screenshots se salveaza in folderul steam/userdata si nu se copie automat.

| RAULITOO28 explică (pentru N0xEterniS):

Jocurile sunt salvate pe cloud ( ets2, dirt 3, etc) pe PC merge am totul salvat cand vreau sa ma joc pe Leptop nu m-ai am salvarile nici screen shoturile. Si cum sa fac manual din Documents? Si nu gasesc screen shoturile la userdata. Mersi ca ma ajuti! O seara faina!