| Popa_Antonio_1994 a întrebat:

SALUT TPU am un cont mai praf de warr aura de lvl 39 pe metin 2 ro unde pot creste foarte BINEE?

Răspuns Câştigător
| alexmitzyy a răspuns:

La orci poti sa cresti (ai zis ca e praf contul) normal trebuia sa cresti in templu.
Baftă la exp!

5 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

VARIANTA CU HACK!

DACA AI ITEME SLABE

+eaza itemele cat poti, instaleaza mt2bob (hack, cauta pe google), mergi map 2
, activezi la hack hackul de viteza atac si miscare si omori arcasi brutali (omori unul si iesi si intra pe alt ch ca sa nu astepti sa apara altul pe acelasi ch) si pana la urma iti va pica fms sau corn, il faci +4-5 si il vinzi cu 500k-2kk
ca sa iti iei echipament sau poti pastra fms-ul sa ii dai cate un + pe zi si il faci +9

Daca ai echipament pornesti hack viteza atac si miscare in desert sau la orci in mijloc si apesi F9 parca si va atrage gramezile de mostrii catre tine si vei creste mai repede ucigand mai multi monstrii.

daca nu te-am ajutat imi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orci poti sa cresti (ai zis ca e praf contul) normal trebuia sa cresti in templu.
Baftă la exp!

| xcostelx a răspuns:

Cu buff la orci negri daca ai si itm +9 daca nu la acei verzi

| HaraSHOW a răspuns:

Daca esti pe Hydra te ajut eu ca am lvl 43 si itm +9 si bune