| magdalenalilianapetronela a întrebat:

Am un laptop pe care il car cu mine peste tot si as dori sa imi instalez GTA V pe el. Pe steam la requirements din cate am citit mi-ar merge GTA pe laptop.Specificatiile Laptopului sunt :Intel Core de 2. 40gh, 8GB Ram, placa video AMD Radeon 4GB HDD 1TB. Pe calculator il am deja cumparat pe steam si am o naveta spatiala de PC. Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat. FUNDA

2 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

S-ar putea nu stiu sigur, adica procesorul e putin cam mic, dar cred ca il joci cu toate pe low si rezolutia maxima. Eu pe un i3 3.30 GHz si aceleasi specificati ca tine il joc pe medium pe PC in afara de texture detail

| magdalenalilianapetronela explică:

Eu pe PC am setarile la maxim si tot imi raman 90fps. Pe laptop nu m.ar deranja daca l.as juca pe low