| Rsc_Vloggerii_1995 a întrebat:

Am un PC cu 512 ram, placa video 128, procesor Intel 2.4, windows xp, si imi merg greu jocurile in special GTA SAN ANDREAS si fifa 08 cand intru in el ramane ecranul negru, ce pot sa fac ca cel putin sa imi mearga GTA san andreas repede am incercat game booster dar nu e pentru XP. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dag_Andzei_1995 a răspuns:

Intra in setarile jocurilor si da-le mai la minim! :3 happy big grin Funda?
big grin

1 răspuns:
| Raduuu95 a răspuns:

S ar putea ca jocurile sa ceara prea mult pentru PC-ul tau. Incearca sa dai efectele, rezolutia la minim. SUcces