| RobertBRC a întrebat:

am un pc cu procesor Pentium(R) 4CPU 2.80 GHz 1 gb ram si placa video NVIDIA GeForce 8400 GS 512 mb de ce nu imi merge fifa 2011. Ce ar trebui sa inbunatatesc ca sa imi mearga(merge sacadat).

Răspuns Câştigător
| Speed2012 a răspuns:

Salut! Iti spun garantat ca marea problema este procesorul pentru ca atat la windows xp cat si 7/vista iti merge cu 1 gb ram si placa video pe care o detii.Trebuie sa schimbi cu un procesor dual core de exemplu si te va duce maxim la 300 lei.Bafta!