| Pufulettte a întrebat:

am un server de sa-mp si m-am gandit sa imi fac si forum l-am facut tot si ( este facut pe fhttp://www.forumgratuit.ro)
Si cand cineva vrea sa isi faca cont tot timpu zice ba ca nu ii bun codul din imagine ( si ii exact la fel, litera mare, litera mica, exact la fel ) ba ca nu ii bun numele (asta se intampla rareori). Poate sa imi zica si mie cineva de ce tot timpu zice ca nu ii bun codul?

2 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

Nu poti selecta din setari sa nu mai ceara acel cod de siguranta? Astfel nu vor mai fi probleme de genul.

| Pufulettte explică (pentru vioricavio):

Scriptu ala de la register ii de la ei, nu l-am facut eu..., si nu am gasit la setari sa nu mai ceara codu