| Edy_9245 a întrebat:

am un sistem pc decent, de curand mi-am instalat windows 10, complet activat. Problema este la San Andreas. Atunci cand vreau sa ies din joc mi-se blocheaza ecranul, doar jocul, dar nu pot intra in task manager, desi imi apare ca aplicatia ruleaza. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Glasshead a răspuns:

E din cauza rezolutiei si a jocului piratat prost laughing)))))))).
incearca tasta windows sau ctrl alt del sau pur si simplu dai quit game. Funda?