| AdmiNuL a întrebat:

Am vazut mai demult pe un server de MineCraft un mod de joc in care iti faceai o casa pe minereuri. Un fel de SkyBlock, doar ca pe minereuri. Imi puteti spune cum se numea acel mod de joc?

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Skygrid

| AdmiNuL explică (pentru FlorinSalamNr1):

Multumesc mult! O sa iei funda.

| AdmiNuL explică (pentru FlorinSalamNr1):

Dar imi poti spune te rog si un server romanesc de SkyGrid?

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru AdmiNuL):

Romanesc nu stiu, dar e unul lichcraft

| AdmiNuL explică (pentru FlorinSalamNr1):

Nu e problema ca stiu engleza. Am aflat si eu de lichcraft pana la urma. Eu am cont premium ca sa pot intra pe el, dar un prieten de al meu nu are si a zis sa caut unul non premium. Am gasit unul "guildcraft". Daca vrei sa jucam impreuna intra acolo la SkyGrid si cauta numele "Alexander1993". Bafta!