| AndrewBa a întrebat:

am văzut unii prieteni pe facebook, care nu îmi arată câți prieteni are, doar cei comni.
Și demult vreau să-mi fac și eu așa,.
Cum îmi pot face? Că din setările de intimitate, sau privacy, mă rog, nu am găsit.
Mulțumesc!
Funda mare cine mă ajuta puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Celese a răspuns:

Ok atunci o sa spun mai explicit: deci, intra pe prieteni. stii ca acolo iti apar toti prietenii tai. sus in dreapta sunt doua optiuni : una cu +CAUTA PRIETENI si cealalta este EDITEAZA. dai pe editeaza si ti se deschide o fereasra. in coltul din dreapta este un semn cu o sageata in jos. dai pe sageata si iti apar mai multe optiuni iar tu o alegi pe cea cu lacat ceea ce inseamna ca numai tu poti sa vezi cati prieteni ai si restul nu big grin succes

3 răspunsuri:
| Celese a răspuns:

DAi la editare profil si pe langa rude si altele gasesti prietenii si in colt este un desen cu glob (ceea ce inseamna ca oricine poate sa iti vada prietenii. modifici globul si faci sa poti sa vezi doar tu.Mult succes!

| AndrewBa explică (pentru Celese):

Nu gasesc sad

| AndrewBa explică (pentru Celese):

Multumesc mult :*

| Celese a răspuns (pentru AndrewBa):

Ok atunci o sa spun mai explicit: deci, intra pe prieteni. stii ca acolo iti apar toti prietenii tai. sus in dreapta sunt doua optiuni : una cu +CAUTA PRIETENI si cealalta este EDITEAZA. dai pe editeaza si ti se deschide o fereasra. in coltul din dreapta este un semn cu o sageata in jos. dai pe sageata si iti apar mai multe optiuni iar tu o alegi pe cea cu lacat ceea ce inseamna ca numai tu poti sa vezi cati prieteni ai si restul nu big grin succes