| anonim_4396 a întrebat:

am vrut sa imi instalez niste moduri pe samp, dar nu mi-a mers, imi dadea tot timpul crash, asa ca am reinstalat din nou gta-ul si samp-ul dar tot asa face. ce mai pot face?

2 răspunsuri:
| JellyGem a răspuns:

Reinstaleaza sampul si incearca sa instalezi mai intai modurile dupa aia sampul, mie mi-a mers asa

| DarthNiger a răspuns:

Din cate stiu eu nu merg toate modurile pe Samp...si este interzis sa instalezi moduri, mai ales cele care te ajuta la gameplay.Nu toate modurile merg pe Samp