| Lexmyyy a întrebat:

am windows 7 si nu stiu ce sa fac sa imi pun antivirus sau nu? acica daca imi bag antivu=irus o sa mearga foarte greu. voi ce spuneti trebuie neaparat sa bag antivirus sau nu? plz fast dau funda

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

DA, este esential sa bagi antivirus, de preferat sa fie original nu piratat, nu ai idee cat poate ajuta un antivirus happy

| danielcherestesbosu a răspuns:

Man daca ia-ti bagi antivirus bagati avira anti virus merge mai greu dar te ajuta sa nu ia-ti intre un virus tare si eu am windos 7 dar nu-mi merge greu si am avira si nu merge greu.eu ti-am dat un sfat bagati antivirus dar avira este cel mai tare. funda

| Blondu_Sebykă_1993 a răspuns:

Normal, windows7 nu are antivirus incorporat in virus ...Si iti mai dau cateva sfaturi:1sa nu iti iei niciodata 2 antivirusuri pentru ca nu mai face nici unul nimic si 2:nod32 este un antivirus foarte bun, dar are o singura eroare :nu detecteaza un tip de virusi carre desii sunt foate mici la inceput in 2-3 saptamani poare sa iti manance din capacitatea calculatorului. Funda?