| PCDemon a întrebat:

As avea o intrebare in legatura cu serverul privat Perfect World Vendetta.

Ce mi s-a intamplat mie pe server:

Mai intai prima oara cand am intrat, incepeai LVL 1, in joc imediat langa tine vorbeai cu un fel de lampa si te facea LVL 106, si aveai gear in inventar gen electric-copac sau ceva de genul asta.
Am dezinstalat jocul, iar peste vreo 2/3 luni l-am instalat din nou.
De data asta era si mai tare, aveai gear-ul de la creearea caracterului, si lvl de asemenea.
Am dezinstalat iarasi si l-am instalat inapoi peste 3/4 luni. De atunci pana acum, totul s-a schimbat exact ca atunci cand am intrat pe server pentru prima oara ( cu exceptia LVL quest-ului unde acum te pune sa mergi in Archosaurus City West si sa dau quest-ul la Vendetta Receiver ).

Ma lamureste si pe mine cineva ce a fost a doua oara cand totul era super?
Este ca bancul acela "That was a DEMO"?
S-a schimbat ceva? Se va pune la loc?

Multumesc! sad

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ariciu24 a răspuns:

Pai jocurie sunt in continua miscare se inbunatatesc se face exp repede dar cate o data le mai pune si ratele mai mici ca sa muncesti macar un pic probabil se va reface dar doar detinatorul serverului poate decide astawinking