| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa ma ajutati in priviinta unui server de CS.Este functional dar mai am niste probleme la el:
Cine ma poate ajuta cu pluginul admin(/admin,admins,/who,who),nu conteaza cum este tabel,transparent,mai stiu eu cum,sa arate gradele, dar as dori mai mult tabel.Gradele sunt:
--==Owner==--", abcdefghijklmnopqrstu
"--==Co-Owner==--", abcdefghijklmnopqrsu
"--==Legends==--", abcdefghijlmnopqrs
"--==God==--", abcdefghijmnopq
"--==Semi God==--", abcdefgijmnopq
"--==Moderator==--", abcdefijmnop
"--==Admin Low==--", abcdefijmn
"--==Admin Helper==--", abcdeijm
"--==V.I.P.==--", abcdefghijlmnopqrs
"--==Slot==--" b
Pentru preturi: --==Owner+FTP==--", abcdefghijklmnopqrstu-15 euro; 65 lei
"--==Co-Owner==--", abcdefghijklmnopqrsu-10 euro; 50 lei
"--==Legends==--", abcdefghijlmnopqrs-8 euro; 40 lei
"--==God==--", abcdefghijmnopq-7 euro; 35 lei
"--==Semi God==--", abcdefgijmnopq-6 euro; 30 lei
"--==Moderator==--", abcdefijmnop-5 euro; 25 lei
"--==Admin Low==--", abcdefijmn-3 euro; 15 lei
"--==Admin Helper==--", abcdeijm-2 euro; 10 lei
"--==V.I.P.==--", abcdefghijlmnopqrs-8 euro; 40 lei
"--==Slot==--" b-1 euro; 5 lei
Si daca puteti sa le convertiti si valutar in lei(doar daca).Si pentru ca am vrut sa modific ceva prin scripting,am dat open with la sma si s au facut toate sma! Si nu pot sa le compilez,si as dori sa imi compilati un message shower,mesajele sunt:
"[DrZ]Daca il cauti pe domYoz!, il gasesti la Y! M:extremeparadise@yahoo.com",
"[DrZ[Daca doriti sa donati,conctactati-l pe domYoz! pentru detalii, pe MESS!",
"[DrZ]Cei care se afla in top15 pana la sfarsitul lunii primesc Admin, detalii pe forum",
"[DrZ]Pentru fiecare 20 de playeri adusi pe server se primeste gradul Moderator,sau un upgrade!",
"[DrZ]Clanul oficial al serverului este clanul playhard #,il gasiti si pe forum pentru cereri de intrare in clan!",
"[DrZ]Daca te pricepi la servere si design,poti primi chiar si Legends sau Co-Owner!"

Si as dori ca domYoz!,extremeparadise,Admin,playhard#,forum,top15, Legend Co-Owner astea as vrea sa le scrieti cu alta culoare,fata de cea cum este continutul,si sa fie date cu pauze intre ele, nu toate 6 odata.
Si daca aveti un plugin care arata cand intri, sau la fiecare un min sau 2 un mesaj gen sarbatori fericite, sau alt mesaj.
Si as mai avea nevoie de cineva care se pricepe la imagini miscatoare si photoshop. Dati add:extremeparadise@yahoo.com

1 răspuns:
| Lollipop32 a răspuns:

Sunt o gramada de tutoriale pe net uitate la ele.