| RemusȘiAtât a întrebat:

As dori sa-mi dati un hack pentru talisman online si sa-mi spuneti ce face, sau va rog dati-mi un cont de talisman online level 30+ 40 + nu conteaza un cont de 30 dar sa nu fie gol va rog "FUNDA"Va rog daca dati un cont datil cu level 30+ dar sa nu fie gol big grin

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Te intreb si eu asa ca fapt divers ce farmec mai are un joc daca folosesti hack-uri?

| RemusȘiAtât explică (pentru DataSoft):

Ma eu nu zic sa fie neaparat hack ca nu ma interseaza hack eu as dori un cont mai mult tongue

| RemusȘiAtât explică (pentru RemusȘiAtât):

Nu a mai raspuns nimeni asa ca ti-am dat tie funda pentru ca mi-am dat seama ca nu are farmec jocul cu hack mersi tongue