| EdyAlexandru a întrebat:

Salut,TPU as dori sa stiu daca mi-ar merge Gta V pe PC.
1: Stiu ca la unele jocuri depinde cat de bune sunt ele. de ex: gta 4 este un joc prost facut deoarece are lag si are doar 14 gb. spre deosebire de Batman arkham city sau arkham origins merge perfect fara nici un lag.
Datele pc-ului meu:
Memorie: >-- 4. 00GB
Procesor: >-- AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.90 GHz.
Placa >Video:---GeForce 9600 GT.
Sistem type: >-- 64-bit Operating System.
ATAT A FOST. DACA CEVA E SLAB AS VREA SAMI RECOMANDATI CEVA. SA NU FIE CHAIR ASA SCUMP. LA MANA A 2. SI sa mearga bine. la orce joc. peste 10 gb.

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Ba nu conteaza GB unui joclaughing conteaza cerintele jocului si gta v nu a aparut inca pe PC, poate peste cateva luni, in momentul de fata este disbonibil doar pe console si ai un PC destul de bunicel

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

GTA V nu a fost confirmat pe PC. Doar niste speculatii bazate pe niste bucati de cod dintr-un fisier.xml