| IIxGriimZz a întrebat:

as dori sami schimb la video numele, si sa pun o poza cu SUBSCRIBE pe YouTube Am cautat pe net da nu am gasit vreau sa ma ajutati mult.

2 răspunsuri:
| Silviu276 a răspuns:

Ca sa-ti schimbi numele trebuie sa accesezi videoclipul tau si sa apesi pe numele videoclipului. Acolo schimbi numele si apesi salvati!

| Silviu276 a răspuns:

Ca sa-ti personalizezi canalul cu un buton de SUBSCRIBE trebuie sa ai o imagine cu un astfel de buton. Sa intri pe Youtube si sa dai la Canalul meu, Manager video, Canal si la sfarsit pe Branding. Acolo vei incarca poza si vei alege cand sa apara si cat sa dureze. Sper ca ti-am fost de ajutor.