| BREHUESCU a întrebat:

As dori si eu sa-mi spuneti niste jocuri multiplayer, sau cu poveste, care merita jucate!
Nu as dori sa-mi spuneti niste jocuri care sa nu imi mearga, de-asta va las aici componentele pc-ului meu : Procesor Intel Core 2 duo E7300, 2,66 GHZ ( 2 CPUs), Placa video ATI Radeon HD 2600 pro si 4 GB ram. DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS, CU CELE MAI MULTE SI BUNE JOCURI PE CARE MI LE-A SPUS!

2 răspunsuri:
| Noone09 a răspuns:

Cred ca paladins iti va merge ii free pe steam sau black ops 2

| KATALIN77 a răspuns:

Hello Neighbour
Stardew Valley
Grand Theft Auto (Care Vrei)
Need For Speed
The Walking Dead Season 1/2 (Mie Mi-au Mers)
Assasin's Creed (Am Incercat 1 si 3 si mi-au mers)
Sper Ca ti-am fost de folos (P.S am aceleasi chesti pe Pc-ul Meu Si am Scris ce mi-a mers si mi-a placut)