| MrPortocalaVorbitoare a întrebat:

..as dori si eu un joc 2d care sa nu trebuiasca descarcat si unde sa poti sa faci ce vrei...adica fara nivele doar o lume unde sa faci misiuni sa ucizi monstri sa fie magazine etc.
stiti voi...un joc 2D Open-World (care daca e sa trebuiasca descarcat sa aiba maxim 30MB si preferabil sa nu fie online daca e online nu e nimic....primul joc decent. dupa cerintele mele prineste funda!)

1 răspuns:
| AnduBlondu a răspuns:

Salut cauta Terraria este gen minecraft numai ca e 2D si nu are mai mult de 24 MB.In joc iti construiesti case, te lupti, mineresti si multe alte lucruri.Dar iti trebuie Franework net 4.
Funda?