| St3fanuTz a întrebat:

As vrea acum pentru versiunea asta de SA-MP 0.3e sa pot sa joc cu moduri de masini. dar cum intru in SA-MP imi da crash...stiu ca e din cauza modurilor dar cum pot face sa scap de crashul acela si sa joc cu modul meu de masini? Iau doar un mod de masina... Exista rezolvare pentru problema? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Dvmasster1 a răspuns:

Windows? Version of Windows? Bits? Hai frate ca sunt 1.000 de probleme la SA-MP de unde sa stiu cum sa te ajut?

| St3fanuTz explică (pentru Dvmasster1):

Ai vreo solutie cum as putea sa scap de CRASH in SAMP daca am moduri de masini?

| Dvmasster1 a răspuns (pentru St3fanuTz):

Ar fii totusi bine sa te joci cu alte moduri sau pe un server diferit care accepta modurile tale curente. In caz ca ai Windows 7, cauta pe YouTube.

| St3fanuTz explică (pentru Dvmasster1):

Alte moduri insemnand? Skinuri?