| Alexandruui a întrebat:

As vrea daca aveti un server de samp roleplay gata facut sa imi dati si mie... Dau Funda + vot! Va rog! Dar sa fie bun bun serveru daca se poate chiar si tradus in Romana! Am incercat prin alta parte n-am gasit Poate pe TPU gasesc stiu ca e cel mai populat site!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Lasa-mi un mesaj privat si o adresa de mail si til trimit eu aici nu il pun deoarece nu vrau sa se raspandeasca pe la toti fara rost

| Alexandruui explică (pentru AlinKun):

Alin tiam lasat un mesaj privat cu idul meu big grin la mesaje

4 răspunsuri:
| Ady_Adrian_1996 a răspuns:

AlinKun,lasa-mi te rog id tau...sau baga : yo.ady95@yahoo.com.Am nevoie de un server sa-mp ...astept.

| Alexandruui explică (pentru Ady_Adrian_1996):

De care server?

| Ady_Adrian_1996 a răspuns (pentru Alexandruui):

Role-Play.Daca ai am eu host. Poate facem treaba.Baga yo.ady95.