| Zuzu741 a întrebat:

as vrea și eu niște jocuri nu contează dar de preferat as vrea sa fie ceva acțiune sau sa îmi dați sa fac misiuni politie, ambulanta sau taxi Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| VasyBlueLighT a răspuns:

Uite:
Splinter Cell Pandora Tommorow-este cu un spion care trebuie sa faci misiuni
Medal Of Honor Airborne-este un joc shooter.Un fel de razboi. Misiunile sunt foarte lungi dar nu o sa te plictisesti de el pana nu il gati
Call Of Duty-Un joc shooter, frumos, incepi cu prima misiune adica antrenamente ca sa stii de pe ce butoane te joci
City Life 2-Un joc normal,tot ce vrei,te plimbi prin oras, faci misiuni, te faci tot ce vrei, munca, dar trebuie sa mentionez ca este online!(daca nu am uitat)

3 răspunsuri:
| nExTwHo a răspuns:

GTA San Andreas happy

| sheto a răspuns:

Crazy taxi cs 1.6 gta..neghoburs from hell(comedie)