| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa aflu parerea voastra despre acest PC : http://www.cel.ro/......hd5450-l/! As vrea sa stiu daca pot rula pe el jocuri cum ar fi : Crysis 2, Battlefield 3, Just Cause 2, Resident Evil 5, etc... As vrea sa stiu daca isi merita banii! Mulumesc! Funda pentru cel mai rapid si bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

E un calculator foarte bun si dupa parerea mea da, isi merita banii si cu jocurile pe care l ai spus nu cred ca o sa ai probleme(am trecut resident evil 5 si battlefield 3 cu Pc-ul meu care este mai slabut)

2 răspunsuri:
| rch99 a răspuns:

Da accest model este foarte bun si eu am dinasata merg toate jocurile pe care le-am incercat pana acum... funda?

| cutare9999996 a răspuns:

Multumesc !