| RobyRey a întrebat:

As vrea sa creez un blog pe care sa scriu despre un star, cum pot creea un blog?

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Cu acest site iti poti face un blog. Trebuie sa ai prima de toate un comt google ca sa poti avea un blog. https://accounts.google.com/......rviceLogin Daca nu ci cont google apasa pe butonul rosiu.
Uite catea informatii de baza pe care trebuie sa le stii :
-tema unui blog se numeste template.
-poti face un blog despre orice.
-poti pune diferite gadgeturi.

Alte informatii gasesti pe you tube daca cauti: How to craete a blog with blogger sau ceva de genul.

Bafta!
PS: Daca ai nevoie de ajutor la crearea unui blog imi poti trimite un mesaj privat cerandu-mi id-ul de messenger.

| Brotacelul a răspuns:

Www.ucoz.ro - cel mai usor de folosit :)