| Loadteg a întrebat:

As vrea sa sterg tot tot din calculator in asa fel incat sa nu ramana nimic( doar windowsul), dar in ce sens: ca si cum l-as cumpara nou, sa nu aiba nimic decat windowsul. Vreau sa fac asta deoarece sunt niste programe ( disk investigator, osf ) care, cand sunt instalate si rulate in pc la mine, ele gasesc niste lucruri care nu as vrea sa fie gasite. Am schimbat windows-ul, am avut si Linux dar mereu mereu programele astea gasesc acele lucruri. Am schimbat windows-ul de cateva ori formatand tot din el, toate partitiile dar nimic. Daca aveti o solutie va rog din suflet sa ma ajutati, DAU FUNDA! Mersi

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca ai formatat HDD-ul si n-a mers atunci nu-ti mai ramane decat sa schimbi HDD-ul!
Alta solutie NU mai exista! Bafta!

| LegendGood a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul ( incearca alt windows decat cel actual )