| ionutz9912 a întrebat:

as vrea sa stiu care caracter e mai bun pe Metin2 Ro, dintre Sura AM si War Corp? stiu ca o sa imi spuneti acum ca fiecare caracter este la fel de bun dar as vrea sa stiu care ar fi mai avantajos si ar devenii bun in PVP, va rog sa imi spuneti cu argumente! dau funda!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sura este cel mai bun caracter in metin 2. Sura pe arme, dupa care war pe corp. Ar fi mai indicat sa fi pe arme mai mereu, deoarece dai mai mult dmg ( metine, dueluri, etc )

| ionutz9912 explică (pentru Jipa95):

Ok, deci Sura Am - War Corp 1-0, mai astept pareri...

| Ghostplayer a răspuns:

War.Daca stii cum sa joci pe war arme si iti mai iei si licori de viteza atac si altele esti de neoprit.Dai atac in continuu il tii numai pe jos nu mai are timp sa se ridice si castigi...

| ionutz9912 explică (pentru Ghostplayer):

Daca raspunzi doar ca sa fii in top 3 mai bine nu mai raspunde, nu exista "war arme" exista sura arme si war corp.

| Uzi17 a răspuns:

Sura AM, parerea mea. +ca itemele si cartile sunt mai ieftine decat cele de war