| EverthingIsPermited a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot renunta la o comanda facuta pe Emag.Am facut-o in urma cu cateva zile si coletul o sa vina maine, dar intre timp a aparut o problema.Cum renunt la comanda?
Scz de categorie dar nu stiam pe unde sa o bag

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Trimiti coletul inapoi, cand vine curierul, vei trimite coletul inapoi catre eMAG, iar apoi vei trimite un mail celo de la eMAG cu modivul neridicarii(asa e cum se cade). Succes!

3 răspunsuri:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Sau Ii poti suna si iti pot revoca cererea!

| CHAOSGamingsiDesign123 a răspuns:

Trebuie sa te duci la magazin-ul eMAG daca este in judetul tau spui ca nu mai putea astepta, si le spui asa: Renunt la produs-ul care l-am cumparat si daca sa mi-l dati inapoi nu ca imi vine sa fiu mai inteligent decat tine dar in fine doar atat iti pot zice.