| ThePotato a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa cumpar jocuri de la OnLive care nu mai sunt valabile. Vad in sectiunea "arena" jucandu-se cativa jucatori Saint Row 3 The Third sau Batman Arkam Asylum si as vrea jocurile.
P.S. Nu vreau sa aud comentarii ia-l de pe www.******.ro ca e gratis, ca eu nu piratez sau cumpara-l de la www.******.com ca eu vreau pe OnIive.

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Salut,in primul rand nu poti cumpara jocuri de pe onlive, deoarece ai ip romanesc, trebuie sa fie de US sau UK!
Noi restul putem juca doar free trial adica pentru 30 minute! Funda?