| Softwer a întrebat:

as vrea sa stiu si eu mai multe detalii despre Brawl Busters eu am Microvolts si jos la download iti cere niste cerinte cele care sunt la Microvolts sunt asemanatoare ca la BrawlBusters dar problema e ca Microvolts imi merge si BrawlBusters nu mere plz lamuritima dau funda!

1 răspuns:
| TomasTomyTom a răspuns:

Hei.Jocul Brawl Busteres Este Tare! Sa ati zic caracetrele. Jucator BassBoll. Rokar. Pompier.Boxer.Jucator FotBoll Americcan. jocu e tare te lupti cresti faci bani faci +++ Te bucuri cu prieteni w siplu Fata Shift si W viteza Ddreapta Astana Sspate Si W si Shift viteza, D si Shift Te dai peste cap in dreapta salva 1. A si shift te dai peste cap stanga salva 2.S si Shift te dai peste cap an spate salva 3 mouse 1 atak normal lift mosue si adica mouse 2 atak puternik. Lift mouse adica mosue 2 si mouse 1 aimpreuna cel mai puternik atak.
Acum problema ta.
Brawl Busteres nu Merga pentru ca micro Volts nu suporta Brawl Busteres s-ar putea dar Stergel daca E si Incearca.
Vr sa le ai pe ambele
Fa asa.
Bagma
ID mocanutomas@yahoo.com.
Si til Trimit eu Prin Mess K si o sa mearga funda?