| Herda_Ilie_2000 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu de unde iau paysafecard in Timisoara ca sa bag pe steam. De asemenea pot sa iau cod dala paysafe daca sunt minor?

Răspuns Câştigător
| RedBarrels a răspuns:

Poti cumpara un Psf din Profi din Timisoara, si da poti lua chiar daca esti minor.

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Din supermarketuri, de obicei spre iesire, sunt puncte de unde iti reincari telefonul, si acolo poti sa cumperi si paysafe. Poti sa cumperi si ca minor, dar sunt unele magazine in care vanzatorul/casierul, iti da acel paysafe, si trebuie sa ai buletin.

| geynar a răspuns:

Aici sunt centrle https://www.paysafecard.com/......e-vanzare/ Si da poti cumpara daca esti minor

| Mihut_Luca_1991 a răspuns:

Eu sunt din Arad și am un prieten care are 12 ani și și-a luat card de la un magazin. În general le poți lua de la magazine (unele) dar și din supermarketuri mari (kaufland, Lidl etc.)