| AndreiMihai91294 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu un plugin cu tot cu amx si sma pentru cs 1.6 zombie.
In acest plugin vreau ca sa pot pune skinuri diferinte pentru un anumit grad (de ex nick rezervat,skin de neo la human) si cum l-as putea instala, Cine ma poate ajuta dau funda!

3 răspunsuri:
| razvantpu a răspuns:

Uite niste skinuri destul de frumoase http://www.extreamcs.com/.......html.Sa-l instalezi e usor pluginul amxx se pune in cstrike/addons/plugins iar pluginul sma in cstrike/addons/scripting funda?

| AndreiMihai91294 explică (pentru razvantpu):

Stiam si eu pluginul ala, dar ma refer sa pot da la fiecare player in parte, de ex unu doneaza 3 euro are skin special permanent.Ai asa ceva?

| razvantpu a răspuns (pentru AndreiMihai91294):

Nu am asa ceva imi pare rau