| qRandyOrton a întrebat:

Salut.TPU,As vrea si eu un cont cu member pe club penguin.Mama nu ma lasa sa bag bani in jocurii, dar vreau si eu sa vad cum este cu member sad. Plzz daca doriti sa imi dati

ID:robertrobert375

Funda!

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Crede-ma ca nu te lasa cu un motiv jocu ala nu are nimic de oferit.ce ti se pare asa de super in a sta pe el ..si isngurul lucru pe care il faci este sa arati "cool" ( macar daca ar fi real ) nu primesti nici o satisfactie pentru ce faci..totusi daca chiar vrei cauta pe situri specializate gen... konturi.ro :))

http://konturi.ro/parole/clubpenguin.com/

PS: majoritatea sunt fake dar poate ai noroc.