| Catalyn45 a întrebat:

As vrea si eu un server de San Andreas MultiPlayer in care sa fie si trafic, adica nu doar player-ii, sa fie si boti ca in cel normal.

3 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Nu exista.

| MariusDarksone a răspuns:

Salutare! nu exista asa ceva deoarece asta era in SinglePlayer, MultiPlayer este cu totul altceva dar iti pot da un server cu vreo 100-130 playeri on pe zi in care se organizeaza diferite eventuri care te-ar ajuta sa te distrezi. Adresa: rpg.pro-gaming.ro ma gasesti si pe mine acolo cu numele de [DARKSONE]

| bogdandark12 a răspuns:

Nu exista happy