| lalysa a întrebat:

as vrea si eu va rog mult, mult de tot un cont ourworld nu conteaza ce lvl este dar sa fie rezident...va rog mult mult ca vreau sa vad si eu cum este nu va fac nimic doar sa vad cum este big grin va rog mult.multumesc.aaa si dau fundita celui care imi da cont adevarat rezident...multumesc kiss

1 răspuns:
| mona01 a răspuns:

Tu nu iti poti face un cont, iar apoi sa dai 1 euro acolo sa pletesti de pe card o zi sau o luna? Si plus de asta eu nu iti dau contul meu chiar daca sunt rezident pentru ca ai putea sa-mi schimbi parola...Asa ca mai bine nu!