| RobertSeFu a întrebat:

as vrea un joc care pot da la volan cu masini sa pot semanliza si sa se descarce repede vreau sa primesc raspunsurile cat mai des astazi sau maine Plzz!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Sa poti semnaliza....incearca Crash Time 4 Syndicate (e cu masini de politie, insa sunt si neinscriptionate ori chiar de la masini de curse pana la tiruri, dube sau autobuze).
Ar mai fi jocurile cu tiruri in care poti face asta, de genul Euro Truck Simulator (2),Scania Truck Simulator,Tanker Truck Simulator,Wheels Of Steel (Long Haul,Haulin,Across America, etc.) sau daca nu, tot un joc cu masini mici, mai exact un simulator de condus si anume jocul Driving Simulator (are mai multe versiuni in functie de ani, 2009, 2010, 2011, 2012, inca nu a aparut 2013).

Cat despre download-ul mai rapid, depinde de viteza pe care o ai, cu care downloadezi dar si de formatul jcoului. Poti incerca un format de genul repack in loc de.iso,.exe sau.rar care iau mai mult ca dimensiune insa sunt mai usor de instalat.

Bafta si numai bine!

| RobertSeFu explică (pentru Magnifico):

Auzi
dar se descarca repede?

| RobertSeFu explică (pentru Magnifico):

Sa stii ca mi-a fost de folos driving simulator mi-a placut mult

| RobertSeFu explică (pentru Magnifico):

Magnifo as vrea sa bagi idul meu robert_bossboss

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Scania Truck Driving Simulator. Il joc si eu si are tot ce vrei. Plus grafica foarte buna si detaliata. Funda?

| RobertSeFu explică (pentru Trynda):

Auzi stiu de asta am zis fara tiruri

| RobertSeFu explică (pentru Trynda):

A sory am uitat sa scriu