| sliferTM a întrebat:

Aseara am observat ca nu mai puteam sa acesez urmatoarele siteuri:
Facebook; YouTube; IMDB; Twitter; Google; Myspace... si mai multe!
N-am facut nimic am crezut cai o problema de la iei si am lasat aasa
Dar azi cand am intrat am gasit la fel! De curiozitate am sunat mai multi prieteni si au spus ca la iei merge si mi-au dovedit prin TeamWiver (sau cum se scrie.:)) )
Uitati o poza la cum scrie!
http://www.servimg.com/image_preview.php?i=13&u=18052261

Răspuns Câştigător
| harhas a răspuns:

Aiurea.sincer...bag id harhas_costel22222, sau dă-mi doar mesaj!

8 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Îți bati joc de utilizatori TPU!

| sliferTM explică (pentru harhas):

Ce joc imi bat de utilizatori TPU ma?

| harhas a răspuns (pentru sliferTM):

Reinstalează mozilla-ul sau utilizează chromul.Ai dat acolo ..click to verify? ce ți-a dat? ..trimite-mi niște poze pe mail te rog. harhas_costel22222@yahoo.com,promit că te ajut!

| harhas a răspuns (pentru sliferTM):

E aiure serios, ce antivirus folosesti, in celelalte browsere tot așa iti dă? uite ..intră aici (www.pchh.comze.com si descarcă ultima versiune de mozilla)!
Revino cu detalii!

| sliferTM explică (pentru harhas):

ESET spart securyti
Da am incercat pe internetexplorer si la fel imi da.straight face
iau acu mozila nou sa vad daca merge daca nu singura rezolvare e sa resinstalez windowsul

| harhas a răspuns (pentru sliferTM):

O sa te ajut fără sa reinstalezi windowsul., incearca te rog cu reinstalarea de mozila si dă-mi răspuns!

| sliferTM explică (pentru harhas):

Tot la fel imi da dupa ce l-am instalatsad

| harhas a răspuns (pentru sliferTM):

Aiurea.sincer...bag id harhas_costel22222, sau dă-mi doar mesaj!