| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

Astazi am 2 intrebarii pentru voi. Sper sa mi le puteti rezolva big grin
CINE NU STIE SA NU MAI INTRE!
Deci treaba sta cam asa.
1. Vreau sa fac un server de samp.Am facut gm-ul (de la 50%), am facut tot si mi-a luat ogramada.Dar, cand il aprind scriu la adauga server "localhost sau :7777" si merge, bun(cate odata nici asa nu merge zice retrieving info).Dar cand incerc sa intru cu ip-ul meu sau sa dau ip-ul meu la prieteni nu le merge.am incercat si cu no-ip (pentru dns) am descarcat si duc sau cum se numeste... Cine stie sa ma adauge pe Skype:funyx22(sau sa scrie in comentarii numele lui).Nu ma intereseaza de gamemode pot pune altul big grin.Doar sa ma ajutati.
2. Daca nu reusesc sa fac server de samp sau nu stie nimeni ma puteti ajuta cu asta:
Vreau sa deschid un server de CS:GO.Nu competitive, casual sau altceva. Vreau Jailbreak(merge si respawn sau casual sau competitive dar vreau in principal jailbreak)daca stie cineva un plugin(si cum se face server-ul in sine)! NU VREAU SA MI SE SPUNA IN COMENTARII"Uita-te pe youtube.NU daca am pus intrebarea aici inseamna ca nu am gasit pe youtube sau vreau ajutor de la voiwinking.Dau funda si recomandarii! AJUTATI-MAAAAAA.
Multumesc