| Vasquez2k18 a întrebat:

astazi am cumparat niste skinuri de cs go de pe G2A... Dupa ce le am cumparat nu pot sa le trimit in inventarul meu de pe Steam si imi zice ca s-a trimis deja si daca nu sa mai incerc din nou sa le trimit. Va rog spuneti-mi ce sa fac, nu ma puneti sa contactez g2a support ca nu am chef

1 răspuns:
| Fly2Sky a răspuns:

Daca le-ai trimis in inventarul Steam ..intra pe cont si la notificari trebuie sa te uiti la TRADE-uri ..si vei gasi skinurile..pentru ca daca iei skinuri de pe G2A ele sunt considerate trade-uri.