| Vulpe_Cristian_1998 a întrebat:

Astazi i-am dat tableta unui copil mai mic. N-am fost atent cateva minute la el si mi-a bagat codul de deblocare de prea multe ori, si acuma imi cere email-ul si parola.Dar cand incerc sa bag email-ul si parola imi spune ca nu sunt corecte...

Răspuns Câştigător
| oldschool207 a răspuns:

Daca ai garantie la ea te duci de unde ai cumparato si o sa ti-o reseteze, tu nu ai ce sa faci.

2 răspunsuri:
| ZonaZoster a răspuns:

Salutare!

Logheaza-te aici si apoi totul va reveni la normal :
https://login.yahoo.com/......nfig/login

Succes!

| Vulpe_Cristian_1998 explică:

Deci mie imi spune sa ma loghez cu e-mail si parola (GMail), am bagat tot si imi spune ca nu sunt corecte...